krepšelis
 0
geoterminis šildymas


Šiaurietiškas standartas

tvarus šildymas tvarumas ekologiška statyba aukšta kokybė

gyvenimas yra
lengvas

Svarbiausia jausti saiką. Švedai pasakytų Lagom – tinkamiausias kiekis. Tai mūsų saiko filosofija: iš gamtos imti tik tiek, kiek reikia. Ja vadovaudamiesi diegiame tvarias šildymo sistemas.

20+
Šilumos siurbliais susidomėjome prieš daugiau nei 20 metų.
Per šį laiką subrendome ir užaugome. Įrengėme tūkstančius šilumos siurblių ir šilumai gauti iš žemės gelmių išgręžėme kilometrus gręžinių. Esame atviri ir prieinami, todėl įgijome klientų, partnerių ir atstovaujamų gamintojų pasitikėjimą.

Daugiau – įmonės įkūrėjo Liudo Getauto mintys

saikingas
vartojimas

Lietuvos statybų srityje nuo seno įprasta projektuojant skaičiuoti gerokai per didelį energijos poreikį. Tačiau mes, parinkdami šildymo sistemas, vadovaujamės principu „tik tiek, kiek reikia“. Galingumą parenkame ne per mažą, ne per didelį.

tvarus šildymas energijos taupymas nordic logic

tvarumas

Natūralūs energijos šaltiniai – žemė, oras, vanduo – leidžia šildytis ekonomiškai. Pagalvokit apie tai – jūsų namus sušildyti gali net ledinis vanduo! Be to, šildymas atsinaujinančiais šaltiniais apsimoka ne tik finansiškai, bet ir tausoja gamtą.

geoterminis šildymas rekomendacijos

Mūsų šiaurė

Mes gyvename Šiaurės Europoje ir mums tai patinka. Nuolat atrandame kažką įkvepiančio ar praktiško. Čia dalinsimės šiaurietiškomis rekomendacijomis. Pamatysite: norint pajusti šiaurietišką dvasią, kartais net nebūtina išeiti iš namų.

prisijunkite
prie partnerių
tinklo

Norite užsiimti pažangiu verslu ir jūs? Jei saiko filosofija, kokybė jums artimi  – susisiekime. O mes pasidalinsime savo žiniomis, pakviesime į mokymus Švedijoje, supažindinsime su klientais ir padėsime įsilieti į rinką. Savo regione būsite išskirtiniais mūsų partneriais.

Namo plotas
kv.m
 • 0
  4000
energinė klasė
žmonių skaičius
žm.
 • 0
  20
vidaus šildymo sistema
palyginti su:
suvartojamAS KURAS
kaina, vnt.
elektros kaina
Yra neužpildytų laukų
Šildymas šilumos siurbliu
 • Pagaminama energija kwh
  -
 • kaštai €/metai
  -
 • Sutaupoma €/metai
  -
Skaičiavimai orientaciniai.
PALYGINTI
ŠILDYMO BŪDUS